fbpx

Twój zewnętrzny
Dział E-commerce
Marketingu

Współpracując z We Commerce zyskujesz cały dział marketingu, który będzie monitorował i rozwijał Twój biznes internetowy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem praktyków digital marketingu o doświadczeniach w wielu branżach. Nasze umiejętności, jak yin i yang, uzupełniają się wzajemnie i pozwalają nam na kompleksową obsługę biznesów internetowych Partnerów. Zobacz jakie kompetencje zyskuje Twoja firma decydując się na współpracę z nami.

 • Analityk internetowy

  Tworzy raporty i audyty, które pozwalają oszczędzać pieniądze przeznaczane na e-marketing i lepiej zrozumieć zachowania użytkowników sklepów internetowych.

 • Brand Manager

  Tworzy strategie marketingowe i plany rozwoju. Pozycjonuje markę i kreuje jej osobowość – nadaje jej cechy, które sprawią, że będzie wywoływała u odbiorców pożądane emocje.

 • Grafik

  Ubiera markę w estetyczne kreacje, które przyciągają uwagę. Projektuje witryny internetowe, tworzy materiały do wykorzystania w sklepie internetowym oraz w mediach społecznościowych.

 • Programista

  Współpracuje z analitykiem i grafikiem, aby rozwijać witryny internetowe. Sprawia, że sklep jest przyjazny dla klienta i generuje sprzedaż, a strona internetowa jest wizytówką klienta.

 • Copywriter

  Przygotowuje treści, które są zgodne z osobowością marki i realizują cele marketingowe. Przygotowuje teksty do kampanii oraz artykuły, które nie tylko wspomagają SEO, ale stanowią również wartościowy materiał dla czytelnika.

 • Specjalista Social Media

  Realizuje strategię komunikacyjną marki poprzez tworzenie bieżących treści na kanały w mediach społecznościowych. Zwiększa rozpoznawalność marki i wspiera sprzedaż.

 • Specjalista Performance Marketingu

  Realizuje rentowne kampanie sprzedażowe oraz wizerunkowe na platformach reklamowych. Wyznacza bardzo precyzyjne cele, aby kampanie Google Ads, Youtube Ads, Facebook Ads i Instagram Ads osiągały najlepsze rezultaty.

Jak możemy Ci pomóc:

Poznaj przykładowe działania, jakie dotychczas realizowaliśmy dla naszych Partnerów:

Współpraca

Współpracę z każdym klientem zaczynamy od konsultacji
i audytu dotychczasowej obecności w Internecie. Dzięki temu możemy dobrać najskuteczniejsze działania do każdego etapu rozwoju sklepu internetowego, branży firmy oraz indywidualnych potrzeb klienta.

 

Chętnie podejmujemy się zarówno krótkich i sezonowych projektów, jak i długofalowej współpracy z klientem przy prowadzeniu stałych działań promocyjnych i ich optymalizacji.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ